Senioři

Nejčastěji se v rodinách pečuje o seniory, a proto nabízíme léty prověřené služby, které Vám přinesou užitek a pomohou Vám setrvat co nejdéle v domácím prostředí, protože právě to si většina seniorů opravdu přeje. Všem rodinám doporučujeme službu rodinného průvodce, který pomáhá řešit situace, do nichž se můžete během přijímání péče dostat. Kromě velmi oblíbeného tréninku paměti Vám rodinný průvodce mnohdy doporučí mediátora, službu psychologa či jiného specialisty, který se zaměřuje nejen na výkon péče z pohledu služeb, nýbrž také na řešení problémů a nedorozumění, jež během péče v rodině vznikají. Často rovněž pomáhá řešit otázku financí, hrazení služeb a příspěvků na péči a mobilitu.

Rodinný průvodce vždy dbá na zájmy a přání všech zúčastněných a hledá optimální řešení, aby péče nakonec byla přínosná a příjemná pro všechny členy rodiny. Nebojte se nás kontaktovat s tím, co Vás trápí, rádi Vám individuálně poradíme.

Doporučené produkty pro seniory:

 • Doprovody

  Cena 259 Kč/hodina

  Úspora 3 a více hodin!

  Pokud se nemůžete se svým blízkým zúčastnit jednání na úřadě nebo vyšetření u lékaře, nechte se zastoupit. Ušetříte čas a budete vědět, že o Vašeho blízkého je postaráno za Vašeho vzdáleného dohledu. Doby pro objednání můžete vybrat v rozmezí 3 / 6 / 8 hodin.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
 • Rodinný průvodce

  Cena 1090 Kč/hodina

  To, co by zaměstnanec řešil sám i 90 dní, jej, s naší podporou, bude stát maximálně 3 dny jeho pracovního času.

  Rodinný průvodce poradí pečující osobě a její rodině, jak precizně naplánuje či přeplánuje služby péče tak, aby pečující ušetřil co nejvíce času, energie i peněz. Komplexně poskytne odpovědi na všechny otázky, které pečující tíží a doporučí i případné odborníky z multidisciplinárního týmu. Plánování zajišťuje rodinný průvodce formou individuální spolupráce s rodinou. Minimální doba pro objednání jsou 2 hodiny.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
 • Trenér paměti

  Cena dle varianty

  Úspora min. 3 týdny!

  Objednejte svým blízkým individuální procvičování paměti, které navozuje duševní pohodu. Cvičební lekce se sestavují na základě zájmů a zálib blízkého s ohledem na jejich možnosti. V úvodu lektor zjistí, které dovednosti má blízký zachovány a těm je následně věnována při procvičování pozornost. Obtížnost cvičení odpovídá právě daným schopnostem Vašeho blízkého. Varianty pro objednání můžete vybrat v rozmezí 1 / 5 / 10 návštěv.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
Více v e-shopu