Rodiny

Nutnost pečovat o své blízké vyvstává obvykle náhle, ale rozhodně nikoli nečekaně. Máte-li rodiče, prarodiče, partnera či děti, můžete se ze dne na den stát osobou, která bude řešit, jak vhodně zajistit potřeby svých blízkých. Ovšem právě v této oblasti panuje enormní roztříštěnost informací a většina pečujících se vyčerpá hledáním optimálních řešení a snahou pochopit systém péče, tedy mnohem dříve, než vůbec začne péči poskytovat.

Pečujete-li nově o někoho blízkého, doporučujeme Vám službu rodinného průvodce, který Vám ušetří dny a týdny marného zjišťování informací a přímo a efektivně Vás navede na konkrétní pomoc, kterou Vy a Váš blízký potřebujete.

Osobám, které již o někoho pečují, doporučujeme naplánování nejvýhodnější péče, díky němuž lze vhodněji nakombinovat využívané služby. Péče tak bude kvalitnější, uspoříte finance a získáte více času pro sebe. Naplánování nejvýhodnější péče je podobné refinancování hypotéky. Přenastavením služeb lze nalézt optimální řešení pro všechny, neboť potřeby pečujícího i blízké osoby se mohou v čase měnit. Nezbavíme Vás péče, ale zbavíme Vás problémů, které s sebou péče přináší.

Doporučené produkty pro pečující rodiny:

 • Doprovody

  Cena 259 Kč/hodina

  Úspora 3 a více hodin!

  Pokud se nemůžete se svým blízkým zúčastnit jednání na úřadě nebo vyšetření u lékaře, nechte se zastoupit. Ušetříte čas a budete vědět, že o Vašeho blízkého je postaráno za Vašeho vzdáleného dohledu. Doby pro objednání můžete vybrat v rozmezí 3 / 6 / 8 hodin.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
 • Úspora min. 3 týdny!

  Potřebujete pomoc s vyřízením žádosti o příspěvek na péči, protože nevíte, co všechno je k tomu potřeba? Chcete ušetřit čas, energii i finance a předejít prodlevám při podání žádosti? Využijte pomoci odborníka a nechte si poradit. Službu poskytujeme v Praze i celé ČR.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
 • Rodinný průvodce

  Cena 1090 Kč/hodina

  To, co by zaměstnanec řešil sám i 90 dní, jej, s naší podporou, bude stát maximálně 3 dny jeho pracovního času.

  Rodinný průvodce poradí pečující osobě a její rodině, jak precizně naplánuje či přeplánuje služby péče tak, aby pečující ušetřil co nejvíce času, energie i peněz. Komplexně poskytne odpovědi na všechny otázky, které pečující tíží a doporučí i případné odborníky z multidisciplinárního týmu. Plánování zajišťuje rodinný průvodce formou individuální spolupráce s rodinou. Minimální doba pro objednání jsou 2 hodiny.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
Více v e-shopu