Rodiny

Nutnost pečovat o své blízké vyvstává obvykle náhle, ale rozhodně nikoli nečekaně. Máte-li rodiče, prarodiče, partnera či děti, můžete se ze dne na den stát osobou, která bude řešit, jak vhodně zajistit potřeby svých blízkých. Ovšem právě v této oblasti panuje enormní roztříštěnost informací a většina pečujících se vyčerpá hledáním optimálních řešení a snahou pochopit systém péče, tedy mnohem dříve, než vůbec začne péči poskytovat.

Pečujete-li nově o někoho blízkého, doporučujeme Vám službu rodinného průvodce, který Vám ušetří dny a týdny marného zjišťování informací a přímo a efektivně Vás navede na konkrétní pomoc, kterou Vy a Váš blízký potřebujete.

Osobám, které již o někoho pečují, doporučujeme naplánování nejvýhodnější péče, díky němuž lze vhodněji nakombinovat využívané služby. Péče tak bude kvalitnější, uspoříte finance a získáte více času pro sebe. Naplánování nejvýhodnější péče je podobné refinancování hypotéky. Přenastavením služeb lze nalézt optimální řešení pro všechny, neboť potřeby pečujícího i blízké osoby se mohou v čase měnit. Nezbavíme Vás péče, ale zbavíme Vás problémů, které s sebou péče přináší.

Doporučené produkty pro pečující rodiny:

Více v e-shopu