Nesmírně si vážím odborného a lidského přístupu k řešení složité životní situace, se kterou jsem se obrátila na paní ředitelku Zachariášovou a její tým spolupracovníků. Služba, která mi byla prakticky okamžitě poskytnutá, reagovala na potřeby mé i členů rodiny, byla naprosto profesionálně zvládnutá, poskytla mi tolik potřebnou orientaci ve složité situaci a plně respektovala moji představu o tom, jak bych si přála věc řešit. Služba mi rovněž významně ušetřila čas a energii, kterou bych jinak k řešení situace potřebovala. Služby poskytované společností Adamus tak jednoznačně doporučuji.

K. Šámalová, vedoucí katedry sociální práce FF UK


Obdržel jsem celý komplet informací, který bych sám nikde nedohledal. Bez pomoci bych věci řešil pokus-omyl. Na vesnici se lidé špatně orientují, protože zde jsou pečovatelské služby, které přivezou oběd a nic dalšího. Je zde špatná informovanost nebo sami nevíme, na co se máme správně pozeptat. Děkuji Ondřej P.


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi pomohli podat příspěvek na péči. Kamarádky mi říkali, že je to hodně práce kolem a stejně nic nedostanu. S Vaší pomoci jsme obdrželi 2. stupeň a současně jste mi pomohli sehnat pečovatelky, které dochází dvakrát týdně. Je to velká pomoc. Děkuji Ludmila S.


„Někdy mě přepadají myšlenky, všechno prodat a jít s maminkou do „penzionu“. Vždy si ale uvědomím, že mamince touto formou mohu vrátit péči, kterou ona dala mě, když jsem byla malá, prodej zavrhnu“. Rozhovory s paní psycholožkou mi dodali sílu překonávat každodenní překážky. Jana V.


„Kudy chodím, tudy Vás chválím. Bez Vaší pomoci bych péči o maminku nedala“. Pomohli jste mi při propuštění maminky z nemocnice zařídit, polohovací postel a další pomůcky. Maminka je ležící a měla jsem obavu, abych jí neublížila. Zdravotní sestra mě naučila, jak polohovat, přebalovat a další věci. Helena S.


Všude se píše, jak se pečujícím rodinám pomáhá. Já jsem měl ale špatnou zkušenost, protože mě posílali od jednoho úředníka k dalšímu a odnesl jsem si místo pomoci jen spoustu tiskopisů. Až jsem narazil na ADAMUS s.r.o , kde nabízí konzultanta. Nikdy jsem se s takovou službou nesetkal, a proto jsem měl zpočátku nedůvěru. Když mě ale navštívila pí. Zachariášová a pustila se do práce poznal jsem, že jsem v rukou odborníka a věci se najednou pohnuly. Karel M.


Chtěla bych poděkovat za doprovod mého otce na svatbu své vnučky. ADAMUS zajistil nejen profesionální doprovod na úrovni, ale i schodolez, který byl nutný pro nepřístupný terén. Pan Klus byl velice vstřícný a příjemný společník. Matějkovi


Už po první návštěvě jsem získala klid na duši, že nejsem na problém sama a vím, kam se obrátit. Oceňuji znalosti a profesionalitu s kterou jste naše starosti řešili. Děkuji za trpělivost a současné nastavení péče o rodiče. Marcela N.


Když jsem Vás prvně na radu kamaráda kontaktovala, že potřebujeme sehnat umístění maminky do nějakého domova nevěřila, že se to může v tak krátké době podařit. Když jste druhý den volala a sdělila, že se můžeme do zařízení jet podívat myslela jsem, že si děláte srandu. Byla jsem v šoku a najednou mi vše přišlo hodně rychlé. Vaše řešení jsem odmítla. Po dohodě s rodinou jsem, ale další den zavolala a požádala o domluvení návštěvy. Maminka je tam již půl roku a celá rodina je s péčí spokojena. Anna K.


Nikdy jsem si nemyslela, že budu potřebovat pomoc při péči o rodiče. Jejich zdravotní stav se prudce zhoršil a já jsem na péči sama. Skoro každých 14 dní jsem musela s některým z rodičů na kontroly k lékařům. I když mám vstřícného zaměstnavatele, tak frekvence návštěv se zvyšovala a nadřízená se již netvářila moc přívětivě. Chci poděkovat za to, že jste mě nahradili a já mám jistotu, že vše proběhne v pořádku.Olga K.


Věděla jsem, že péče o maminku bude náročná, ale až po absolvování dvou hodinového setkání jsem si uvědomila a současně se vyděsila na co vše jsem při pečování vůbec nepomyslela. Začala jsem rovněž více naslouchat tomu, co mi maminka mezi řádky sděluje. Uvědomila jsem si, jak mlhavě znám zvyky maminky. Irena S.


Je mi líto, že jsem Vás nemohla potkat, když jsem s péčí začínala. Ušetřila bych si čas a nervy. Chtěla bych poděkovat za tréninky paměti, které nabízíte. Tatínek se na ně velmi těší. Anna O.


Dobrý den, děkuji za pomoc s příspěvkem na péči a mobilitu. Dnes jsem obdržela rozhodnutí a byl přiznán mamince nejvyšší stupeň.