Trenér paměti

Cena dle varianty

Objednejte svým blízkým individuální procvičování paměti, které navozuje duševní pohodu. Cvičební lekce se sestavují na základě zájmů a zálib blízkého a jejich obtížnost odpovídá schopnostem dané osoby.

Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Varianty pro objednání můžete vybrat v rozmezí 1 / 5 / 10 návštěv.

Působnost služby:
Praha. Na možnost využití služeb mimo Prahu se informujte na emailu: ppp@adamus-sro.cz nebo na telefonním čísle 721 400 265.

Více informací naleznete v popisu níže.

  • 0,00 Kč
Katalogové číslo: cat-spec-02 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Úspora času min. 3 týdny!

Objednejte svým blízkým individuální procvičování paměti, které navozuje duševní pohodu. Cvičební lekce se sestavují na základě zájmů a zálib blízkého s ohledem na jejich možnosti. V úvodu lektor zjistí, které dovednosti má blízký zachovány a těm je následně věnována při procvičování pozornost. Obtížnost cvičení odpovídá právě daným schopnostem Vašeho blízkého.

Doporučujeme individuální trénování paměti v domácím prostředí, které je určeno všem, kteří chtějí zůstat co nejdéle v domácím prostředí. Dochází k cílenému procvičování kognitivních funkcí. Nikdo se nemusí bát, že by byl „zkoušen“, vše probíhá zábavnou formou.

Cílem je identifikovat, posilovat zachované dovednosti a stabilizovat kognitivní činnosti na úrovni odpovídající věku a schopnostem Vašich blízkých.

Tento produkt je určen rodinným pečujícím, kteří chtějí mentálně aktivizovat svého blízkého, a seniorům, jimž zajistí dobrý pocit, že nepatří do „starého železa“.