Prevence obtížných situací

Cena 850 Kč/osoba

Pomozte svým zaměstnancům získat představu o péči a její finanční náročnosti. Prevence obtížných situací je dvouhodinový workshop pro 8–15 osob, který probíhá na pracovišti.

Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena balíčku je 850 Kč/osoba. Kurz se koná při počtu 8–15 osob.

Více informací naleznete v popisu níže.

  • 0,00 Kč
Katalogové číslo: cat-ppp-10 Kategorie: , Štítek:

Popis

To, co by zaměstnanec řešil sám i 90 dní, vyřeší díky podpoře zaměstnavatele a znalostem získaným při workshopu maximálně za 3 dny.

Ze statistik vyplývá, že každý desátý zaměstnanec řeší péči o osobu blízkou. V této oblasti je nejdůležitější prevence, protože každý má někoho blízkého (rodiče, děti, partnera) a nikdy neví, kdy o něj bude muset pečovat. Prevence obtížných situací je dvouhodinový worskhop pro 8–15 osob, který probíhá na pracovišti. Při tomto workshopu zaměstnanci díky řízenému dotazování získají představu o péči a zároveň si analyzují, jak jsou na její poskytování sami připraveni.

Cílem je minimalizovat časové ztráty vznikající neinformovaností zaměstnanců o jednoduchých cestách, díky nimž lze zajistit dlouhodobou péči o rodinného příslušníka a sladit péči a zaměstnání. Zaměstnanci získají představu o tom, co je může kdykoliv v budoucnu potkat, a zároveň si analyzují vlastní situaci a zjistí, zda jsou na poskytování péče připraveni. Specifické případy či situace lze následně řešit s koučem nebo psychologem individuálně. Viz produkt Individuální podpora vedená koučem, obě služby lze zakoupit v balíčku – viz Prevence obtížných situací + Individuální podpora vedená koučem.