Prevence obtížných situací + individuální podpora vedená koučem

Cena 10450 Kč/osoba

Ze statistik vyplývá, že každý desátý zaměstnanec řeší péči o osobu blízkou. V této oblasti je nejdůležitější prevence, neboť nějakou blízkou osobu má každý z nás a na nenadálé situace se lze připravit. Pomoci by měl jak skupinový workshop, tak individuální konzultace.

Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena balíčku 10 450 Kč/osoba. Zvolit můžete v rozmezí 8 – 15 osob.

Více informací naleznete v popisu níže.

 

  • 0,00 Kč
Katalogové číslo: cat-ppp-12 Kategorie: , Štítek:

Popis

Prevence obtížných situací je dvouhodinový worskhop, který probíhá na Vašem pracovišti. Díky řízenému dotazování zaměstnanci získají představu o náročnosti organizace a zajištění péče. Zároveň si analyzují vlastní aktuální situaci a zjistí, jak jsou na poskytování péče připraveni. Cílem je minimalizovat časové ztráty vznikající neinformovaností zaměstnanců o jednoduchých cestách, díky nimž lze zajistit dlouhodobou péči o rodinného příslušníka a sladit péči a zaměstnání.

Individuální podpora vedená koučem je určena všem, kteří chtějí nastavit pomoc svým blízkým tak, aby zvládli práci i zaměstnání a uspořili čas a peníze. Konzultace s koučem vycházejí z potřeb, které zaměstnanci identifikují během workshopu, ale které vzhledem ke konceptu skupinové práce a k citlivosti tématu nelze řešit před ostatními. Dvouhodinový workshop a tříhodinová individuální konzultace jsou určené pro zaměstnance, které péče v blízké budoucnosti čeká nebo kteří již o někoho pečují. Na péči je připraví a ukáže jim ji v celé její komplexnosti. Individuální podpora vedená koučem nebo psychologem je finesou ve vzdělávání zaměstnanců a prevenci. Workshop je určen pro 8–15 osob a trvá dvě hodiny. Následné specifické případy či situace lze řešit s koučem nebo s psychologem individuálně v rozsahu tří hodin.