Naplánování nejvýhodnější péče rodinným průvodcem

Cena 7000 Kč

Rodinný průvodce, který je poradcem rodin a pečujících navrhuje optimální řešení a podle možností jednotlivých pečujících pomáhá zvolit nejvhodnější model domácí péče. V případě, že rodina již není schopna domácí péči zvládat, hledá rodinný průvodce pro blízkou osobu dle zadaných kritérií vhodné pobytové zařízení. Cena 7000 Kč.

Více informací naleznete v popisu níže.

 

  • 0,00 Kč
Katalogové číslo: cat-ppp-01 Kategorie: , , , Štítky: ,

Popis

Naplánování nejvýhodnější péče realizuje rodinný průvodce, který osobně navštíví domácnost, kde probíhá péče o blízkého. Na základě rozhovoru s pečující osobou zjistí, jaký problém pečující řeší. Cílem je individuálně navrhnout optimální řešení modelu domácí péče podle možností jednotlivých pečujících. Naplánování nejvýhodnější péče vřele doporučujeme nejen rodinným pečujícím, kteří se teprve pečovat chystají, ale i těm, kteří již o někoho pečují. Díky tomuto produktu lze přenastavit a vhodněji nakombinovat zvolené služby. Budete tak poskytovat kvalitnější péči, uspoříte finance a získáte více času na sebe.

Rodinný průvodce v rámci plánování nejvýhodnější péče posoudí, zda pečující využívá všechny finanční možnosti, které systém nabízí – ověřuje přitom i současnou situaci, zjišťuje například, zda by se nemělo přehodnotit navýšení příspěvku na péči apod. Věnuje se problematickým situacím, třeba v komunikaci mezi pečujím a blízkým, vyhledává služby apod. Pečující od něj získá komplexní řešení péče o svého blízkého na jednom místě a uspoří několik měsíců hledáním způsobu, jak pomoc zajistit a zvládnout co nejlépe.

Naplánování nejvýhodnější péče je něco jako refinancování hypotéky v bankovních produktech. Najdeme optimální řešení pro všechny, neboť potřeby pečujícího i blízké osoby se mohou v čase měnit. Poskytnutí včasné pomoci také pečujícímu umožní zachovat vyrovnaný poměr mezi prací, péčí a soukromým životem. Nastavení péče tedy značně ovlivňuje i rozhodování o případném ukončení pracovního poměru.

Potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího produktu?*

Vyberte si produkty podle potřeb.
CHCI PORADIT
* Přehledné rozřazení našich produktů do 9 základních kategorií podle vašich nejčastějších potřeb.
close-link
Zavolejte nám! Poradíme a objednávku s vámi provedeme
i telefonicky: +420 721 400 265