• Rodinný průvodce

  Cena 1090 Kč/hodina

  Rodinný průvodce poradí pečující osobě a její rodině, jak precizně naplánuje či přeplánuje služby péče tak, aby pečující ušetřil co nejvíce času, energie i peněz. Komplexně poskytne odpovědi na všechny otázky, které pečující tíží a doporučí i případné odborníky z multidisciplinárního týmu. Plánování zajišťuje rodinný průvodce formou individuální spolupráce s rodinou. Minimální doba pro objednání jsou 2 hodiny.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
  Rodinný průvodce poradí pečující osobě a její rodině, jak precizně naplánuje či přeplánuje služby péče tak, aby pečující ušetřil co nejvíce času, energie i peněz. Komplexně poskytne odpovědi na všechny otázky, které pečující tíží a doporučí i případné odborníky z multidisciplinárního týmu. Plánování zajišťuje rodinný průvodce formou individuální spolupráce s rodinou. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Minimální doba pro objednání: 2 hodiny Působnost služby: Celá ČR, pro mimopražské + náklady na cestovné
 • Potřebujete pomoc s vyřízením žádosti o příspěvek na péči, protože nevíte, co všechno je k tomu potřeba? Chcete ušetřit čas, energii i finance a předejít prodlevám při podání žádosti? Využijte pomoci odborníka a nechte si poradit. Službu poskytujeme v Praze i celé ČR.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
  Potřebujete pomoc s vyřízením žádosti o příspěvek na péči, protože nevíte, co všechno je k tomu potřeba? Chcete ušetřit čas, energii i finance a předejít prodlevám při podání žádosti? Využijte pomoci odborníka a nechte si poradit. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena 2990 Kč. Působnost služby: Praha + ČR Více informací naleznete v popisu níže.  
 • Doprovody

  Cena 259 Kč/hodina

  Pokud se nemůžete se svým blízkým zúčastnit jednání na úřadě nebo vyšetření u lékaře, nechte se zastoupit. Ušetříte čas a budete vědět, že o Vašeho blízkého je postaráno za Vašeho vzdáleného dohledu. Doby pro objednání můžete vybrat v rozmezí 3 / 6 / 8 hodin.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
  Pokud se nemůžete se svým blízkým zúčastnit jednání na úřadě nebo vyšetření u lékaře, nechte se zastoupit. Ušetříte čas a budete vědět, že o Vašeho blízkého je postaráno za Vašeho vzdáleného dohledu. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena 259 Kč/hodina. Minimální doba pro objednání: 3 hodiny Maximální doba pro objednání: 8 hodin Působnost služby: Praha Více informací naleznete v popisu níže.
 • Trenér paměti

  Cena dle varianty

  Objednejte svým blízkým individuální procvičování paměti, které navozuje duševní pohodu. Cvičební lekce se sestavují na základě zájmů a zálib blízkého s ohledem na jejich možnosti. V úvodu lektor zjistí, které dovednosti má blízký zachovány a těm je následně věnována při procvičování pozornost. Obtížnost cvičení odpovídá právě daným schopnostem Vašeho blízkého. Varianty pro objednání můžete vybrat v rozmezí 1 / 5 / 10 návštev.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
  Objednejte svým blízkým individuální procvičování paměti, které navozuje duševní pohodu. Cvičební lekce se sestavují na základě zájmů a zálib blízkého a jejich obtížnost odpovídá schopnostem dané osoby. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Varianty pro objednání můžete vybrat v rozmezí 1 / 5 / 10 návštev.. Působnost služby: Praha Více informací naleznete v popisu níže.
 • Potřebujete pomoc s vyřízením tří nejčastějších žádostí o příspěvky, protože nevíte, co všechno je k podání potřeba? Chcete ušetřit čas, energii i finance a předejít prodlevám při podání žádosti? Využijte pomoci odborníka a nechte si poradit. Službu poskytujeme v Praze i celé ČR.

  Určeno rodinám, Určeno seniorům
  Potřebujete pomoc s vyřízením tří nejčastějších žádostí, protože nevíte, co všechno je k tomu potřeba? Chcete ušetřit čas, energii i finance a předejít prodlevám při podání žádosti? Využijte pomoci odborníka a nechte si poradit. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena 3590 Kč. Působnost služby: Praha + ČR Více informací naleznete v popisu níže.
 • Dvouhodinový worskhop pro 8–15 osob, který probíhá na pracovišti. Na tomto workshopu zaměstnanci díky řízenému dotazování získají představu o péči a její finanční i časové náročnosti a také zjistí, zda jsou fyzicky a psychicky připraveni péči zvládnout.

  Určeno firmám
  Pomozte svým zaměstnancům získat představu o péči a její finanční náročnosti. Prevence obtížných situací je dvouhodinový workshop pro 8–15 osob, který probíhá na pracovišti. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena balíčku je 850 Kč/osoba. Kurz se koná při počtu 8–15 osob. Více informací naleznete v popisu níže.
 • Dvouhodinový worskhop pro 8–15 osob, který probíhá na pracovišti a díky němuž si zaměstnanci analyzují, jak jsou sami připraveni poskytovat péči. Na workshop navazuje individuální podpora vedená koučem nebo psychologem. Ta je určena všem, kteří chtějí pečovat o své blízké, ale zároveň zvládat i zaměstnání a šetřit čas a peníze.

   

  Určeno firmám
  Ze statistik vyplývá, že každý desátý zaměstnanec řeší péči o osobu blízkou. V této oblasti je nejdůležitější prevence, neboť nějakou blízkou osobu má každý z nás a na nenadálé situace se lze připravit. Pomoci by měl jak skupinový workshop, tak individuální konzultace. Po objednání se s vámi spojí naši pracovníci a dohodnou s vámi veškeré podrobnosti. Cena balíčku 10 450 Kč/osoba. Zvolit můžete v rozmezí 8 – 15 osob. Více informací naleznete v popisu níže.